Skip to Content

Rejestrator IP Hikvision DS-7604NXI-K1/VPro

Rejestrator Hikvision DS-7604NXI-K1/VPro.

Hikvision
1770,00 zł 1770,00 zł
1770,00 zł

  • Producent
  • Liczba kanałów rejestratora
  • Liczba miejsc na dyski
Dostępny w magazynie wysyłkowym

Regulamin i zasady zwrotów

Konsument ma 14 dni na odstąpienie od umowy. Koszt odesłania ponosi kupujący; bez dodatkowej opłaty za przyjęcie zwrotu.

Przewidywana dostawa: 3 dni robocze. Kurier w Polsce: 22 zł brutto.

DS-7604NXI-K1/VPro

Rejestrator Hikvision DS-7604NXI-K1/VPro.

DS-7604NXI-K1/VPro

Najważniejsze parametry tej wersji

Kanały kamer IP4
Interfejsy SATA1
Przepustowość przychodząca40 Mbps

Opis i szczegółowe dane techniczne

Rejestrator IP Hikvision DS-7604NXI-K1/VPro

Model: DS-7604NXI-K1/VPro

Najważniejsze cechy

  • 4-kanałowy rejestrator NVR 1U AcuSeek K VPro
  • Obsługa funkcji AcuSeek i AcuSearch do 4 kanałów
  • Zastosowanie technologii Hikvision AcuSense w celu ograniczenia pracy ręcznej i kosztów bezpieczeństwa
  • Precyzyjna ochrona perymetryczna skutecznie redukująca fałszywe alarmy
  • Automatyczne podłączanie i konfiguracja kamer
  • Obsługa do 4 kanałów kamer IP
  • Możliwość dekodowania do 3 kanałów przy 12 MP lub 6 kanałów przy 8 MP lub 12 kanałów przy 4 MP lub 24 kanałów przy 1080p
  • Obsługa formatów wideo H.265+/H.265/H.264+/H.264
  • Pasmo przychodzące do 40 Mb/s

Specyfikacja techniczna

ModelDS-7604NXI-K1/VPro
Inteligentna analityka
AI w NVRRozpoznawanie twarzy, ochrona perymetryczna, wykrywanie ruchu 2.0, AcuSearch, AcuSeek
AI w NVR i kamerzeRozpoznawanie twarzy, ochrona perymetryczna, wykrywanie ruchu 2.0, ANPR, VCA
AcuSearch
Według kameryWszystkie kanały
UwagaKamera powinna mieć włączoną funkcję AcuSearch
AcuSeek
WydajnośćJeśli kamery obsługują technologię Hikvision AcuSense i mają włączoną funkcję AcuSearch, rejestrator NVR obsługuje AcuSeek na wszystkich kanałach, z możliwością modelowania 50 000 obiektów/dzień
Język wyszukiwaniaAngielski
Ochrona perymetryczna
Według NVRAnaliza wideo (kamera sieciowa HD, H.264/H.265) do rozpoznawania ludzi i pojazdów w celu zmniejszenia liczby fałszywych alarmów; do 4 MP: 2 kanały; 5 MP do 8 MP: 1 kanał
Według kameryWszystkie kanały
Rozpoznawanie twarzy
Wykrywanie i analiza twarzyPorównanie zdjęć twarzy, przechwytywanie twarzy, wyszukiwanie zdjęć twarzy
Biblioteka zdjęć twarzyDo 16 bibliotek zdjęć twarzy, łącznie do 50 000 zdjęć twarzy (każde zdjęcie ≤ 1 MB, całkowita pojemność ≤ 800 MB)
Porównanie zdjęć twarzy4 kanały
Wydajność wykrywania i analizy twarzyDo 4 MP: 2 kanały; 5 MP do 8 MP: 1 kanał
Detekcja ruchu 2.0
Według NVRWszystkie kanały, do 4 MP (przy włączonym trybie enhanced SVC do 8 MP) analiza wideo do rozpoznawania ludzi i pojazdów w celu zmniejszenia liczby fałszywych alarmów
Według kameryWszystkie kanały
Wideo i audio
Wejście wideo IP4 kanały
Pasmo przychodzące40 Mb/s
Pasmo wychodzące80 Mb/s
Wejście głośnika IP4 kanały
Wyjście HDMI4K (3840×2160)/30 Hz, 2K (2560×1440)/60 Hz, 1080P (1920×1080)/60 Hz, UXGA (1600×1200)/60 Hz, SXGA (1280×1024)/60 Hz, 720P (1280×720)/60 Hz
Tryb wyjścia wideoNiezależne wyjście HDMI/VGA
Wejście audioDwukierunkowe audio 1 kanał, RCA (2.0 Vp-p, 1 KΩ, przy użyciu wejścia audio)
Wyjście VGA1080P (1920×1080)/60 Hz, UXGA (1600×1200)/60 Hz, SXGA (1280×1024)/60 Hz, 720P (1280×720)/60 Hz
Wyjście audio1 kanał, RCA (liniowe, 1 KΩ)
Dekodowanie
Format dekodowaniaH.265/H.265+/H.264/H.264+
Rozdzielczość nagrywania12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF
Odtwarzanie synchroniczne4 kanały
Możliwość dekodowaniaAI włączone: 12 kanałów przy 1080p (30 kl./s); AI wyłączone: 24 kanały przy 1080p (30 kl./s)
Typ strumieniaWideo, wideo i audio
Kompresja audioG.711ulaw/G.711alaw/G.722/G.726/AAC/MP2L2
Sieć
Interfejs sieciowy1 × RJ-45 10/100/1000 Mb/s samodostosowujący interfejs Ethernet
Protokół sieciowyTCP/IP, DHCP, IPv4, IPv6, DNS, DDNS, NTP, RTSP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, ISUP, UPnP™, HTTP, HTTPS
Połączenie zdalne128
Interfejs pomocniczy
SATA1 interfejs SATA
PojemnośćDo 16 TB pojemności na każdy dysk twardy
Interfejs USBPanel przedni: 1 × USB 2.0; panel tylny: 1 × USB 2.0
Ogólne
Język GUIAngielski, rosyjski, bułgarski, węgierski, grecki, niemiecki, włoski, czeski, słowacki, francuski, polski, holenderski, portugalski, hiszpański, rumuński, turecki, japoński, duński, szwedzki, norweski, fiński, koreański, chiński tradycyjny, tajski, estoński, wietnamski, chorwacki, słoweński, serbski, łotewski, litewski, uzbecki, kazachski, arabski, hebrajski, ukraiński, indonezyjski
Zasilanie12 VDC, 1,5 A
Zużycie energii≤ 10 W (bez HDD)
Temperatura pracy-10 °C do 55 °C (14 °F do 131 °F)
Wilgotność pracy10 do 90 %
Wymiary (szer. × gł. × wys.)319 mm × 239 mm × 48 mm (12.6 × 9.4 × 1.9 cala)
Waga≤ 1.2 kg (bez HDD, 2.6 lb.)
Certyfikaty
Uzyskane certyfikatyCE, CB, REACH, WEEE, UKCA, RCM, IC
CEEN 55032: 2015, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 50130-4, EN 55035: 2017

Pytania przed zakupem

Ile kamer IP obsługuje ten rejestrator?

Specyfikacja tej wersji wskazuje 4 kanałów IP. Jednoczesny podgląd i dekodowanie wielu strumieni mogą mieć odrębne limity rozdzielczości i liczby klatek.

Ile dysków można podłączyć?

Dokumentacja podaje 1 interfejsy SATA. Dopuszczalną pojemność i zgodność dysków sprawdza się oddzielnie dla tej wersji urządzenia.

Jaki limit transmisji trzeba uwzględnić przy doborze kamer?

Dla strumieni przychodzących podano 40 Mbps. Suma bitrate kamer musi mieścić się w możliwościach rejestratora; włączenie analityki może zmieniać limity.

Jak podłączyć monitor do rejestratora?

W dokumentacji wyjścia obrazu opisano jako: 4K (3840×2160)/30 Hz, 2K (2560×1440)/60 Hz, 1080P (1920×1080)/60 Hz, UXGA (1600×1200)/60 Hz, SXGA (1280×1024)/60 Hz, 720P (1280×720)/60 Hz. Rozdzielczość wyjścia na monitor nie jest tym samym co możliwości zapisu każdej kamery.

Przykładowy układ funkcjonalny — Rejestratory
Parametry produktu
Producent Hikvision
Liczba kanałów rejestratora 4
Liczba miejsc na dyski 1